Senioren voorjaarscompetitie

De voorjaarscompetitie is op 5 april gestart; dit zijn de speeldata.

Het reglement en de uitleg kun je hier lezen. Op de KNLTB-website vind je de indeling en kun je de scores invoeren. Dat gaat wat anders dan eerder; bekijk deze video hoe het werkt.

De baanplanning kun je hier zien.

 

Teams

Donderdag Dames Dubbel 17 + Netty van OS
  LUNO 1 Stina van Dijk
  3e klasse Rina van Andel
    Riet Zegers
     
  Dames Dubbel 17 + Leonie van Montfoort
  LUNO 2 Jolanda van Ewijk
  3e klasse Ans Funcke
    Marian Alblas
    Frederike Contant-Vos
     
Donderdagavond Dames Hilda Buis
Instapcompetitie   Joke Arisse
    Johanneke Huijen
    Fionna Aalbertsen
    Jessica Mansier
     
Vrijdagavond Gemengd dubbel 17+ Marielle van der Wel
  LUNO 1 Karin Lambert
  2e klasse Isabel van Iersel
    Rik van der Wel
    Rob Lambert
     
  Gemengd dubbel 17+ Jarik Hendriks
  LUNO 2 Joyce van Gorselen
  3e klasse Rene van den Berg
    Joanna van den Berg
     
  Gemengd dubbel 17+ Jan Groenhof
  LUNO 3 Oda Timmer
  3e klasse Jan Dirk Timmer
    Meryam Groenhof
    Gisella Koops
    Roderick de Krieger
    Elise van Eck
     
  Gemengd dubbel 17+ Tanja Arisse
  LUNO 4 Anja van Elst
  4e klasse Wieteke van Geffen
    Herman van Rooijen
    Willem Arisse
     
  Gemengd dubbel 17+ Gemma van Barneveld
  LUNO 5 Gerco Clements
  4e klasse Lidianne van Dee van Ingen
    Nikita Pouw
    Robert Pouw
    Marjolein Peters
     
  Gemengd dubbel 35+ Jan Jans
  LUNO 1 Carla Jans
  4e klasse Krijn de Kock
    Hannie van Verseveld
    Ad van Soest
    Frans Pothuizen
    Leonie van Montfoort
     
  Dames dubbel 17+ Saskia Euwe
  LUNO 1 Simone Huberts
  verzoek 2e klasse Mandy Kampman
    Regine van der Heijden
     
  Dames dubbel 17+ Sanne van Neerbos
  LUNO 2 Eline van Loon
  4e klasse Betty Briene
    Mariska Smorenburg
    Irma Aalbertsen
    Hanna Geraerts
    Lisa van Neerbos
    Sabrina Schenkhof
     
  Dames dubbel 35+ Tanja Woltman
  LUNO 1 Corrie Bastiaanssen
  3e klasse Linda Schlamilch
    Mireille Stout
    Kitty Kroone
    Marjolein Reitsema
    Riet Zeegers
     
  Dames dubbel 35+ Jose Assink
  LUNO 2 Elly van Rijswijk
  4e klasse Bea Klein
    Jolanda van Ewijk
     
  Heren dubbel 17+ Victor Koopman
  LUNO 1 Arthur Schaap
  3e klasse Simon Opic
    Ralph van Dam
    Lucian Gerritsen
    Michael van Geffen
    Marcel Kuiper
    Nanno Blankenstijn
     
  Heren dubbel 35+ Marcel Gooyer
  LUNO 1 Berry Buis
  3e klasse Raymondo van der Kraats
    Peter Baars
    Edwin van Geene
     
zaterdag Dames 17+ Lies van Rooijen
  LUNO 1 Nadege van Geene
  1ste klasse Gea Onink
    Lida Kortleve
    Janine van Schaik
    Kim v.d. Riet
     
  Heren 17+ Richard van Leusden
  LUNO 1 Guido van Dijk
  1ste klasse Kevin Onink
    Frank van Mourik
    Johan Nieukerk
René de Graaff
     
  Heren 17+ Adrie van Rooijen
  LUNO 2 Ron van Mourik
  3e klasse Arjan van Ewijk
  verzoek Paul Kamps
    Tom van de Wal
    Toondrie Schreuders
    Roderick de Krieger
     
  Heren 17+ Harold van Dee
  LUNO 3 Johan van Lienden
  5e klasse Andre van Heun
    Edwin Verwoert
    Martin Verwoert
    Hans Hak
    Joost Zoetekouw
     
  Heren dubbel 50+ Huib van Andel
  LUNO 1 Rene Henskens
  Open klasse Hans de Jager
    Hans van Vliet
    Frans Rotteveel
    Jan Groenhof