Bestuur en commissies

Bestuur

Voorzitter:
Lucian Gerritsen
voorzitter@lunotm.nl
Secretaris + Communicatie:
Nanno Blankestijn
secretariaat@lunotm.nl
Penningmeester:
Linda Schlahmilch
penningmeester@lunotm.nl
Wedstrijdzaken + Kantinezaken:
Leonie van Montfoort
wedstrijdzaken@lunotm.nl
Jeugdzaken:
Tanja Arisse
jeugd@lunotm.nl

Commissies

Ledenadministratie:
Linda Haafkens
Nick Groenhof
ledenadministratie@lunotm.nl
VCL:
Lies van Rooijen
Tanja Arisse
wedstrijdzaken@lunotm.nl
Sponsorcommissie:
Adrie van Rooijen
Arthur Schaap
Jacfer Laisina
Johan van Lienden
Marcel Kuiper
Irma Aalbertsen
Jarik Hendriks
Baanonderhoud:
Huib van Andel
Henk Verwoert
Park- en groenbeheer:
Lucian Gerritsen
Technisch gebouw beheer:
Remco Hollinga
Berry Buis
Kantinecommissie:
kantine@lunotm.nl
Klik hier voor het overzicht
Sleuteladressen:
Klik hier voor het overzicht
Introductiecommissie:
Lida de Greef
Open Toernooicommissie (dubbel toernooi):
Anouk van Rooijen
Lies van Rooijen
Johan van Nieukerk
Oda Timmer
Gisella Koops
Elise van Eck
Meryam Groenhof
Open Toernooicommissie (enkel toernooi):
Johan van Lienden
Annemiek Crijns
Gea Onink
Groot Buren
Rene Henskens
Huib van Andel
Senioren Clubkampioenschappen:
Chris van Montfoort
Nadège van Geene
Mariëlle van der Wel
Joanne van den Berg
Mireille Stout
Marcel Gooyer
Jeugd en jeugd clubkampioenschappen:
Karin Hollinga
Bea Klein
Petra van Wijk
Josephine Roos
Johanneke Huijnen
Tanja Arisse
Wintermix:
Lies van Rooijen
Adrie van Rooijen
Toss coördinator:
Jan Groenhof
Communicatie:
Richard van Leusden
Ron van Mourik
Marjolein Reitsma
communicatie@lunotm.nl
Sfeer/hapjes:
Kitty Kroone
Trainers:
Corrine van Jaarsveld
Lisa Jansen
Pons Jan Vermeer