Ingeschreven teams

Onderstaand worden per speeldag de teams weergegeven. Log in op mijnknltb.toernooi.nl om de details te bekijken wanneer en waar je speelt.

Donderdag

Dames Dubbel 17 + | LUNO 1

  • Netty van OS
  • Riet Zeegers
  • Rina van Andel
  • Leonie van Montfoort
  • Lidy van Vliet
  • Corrie Bastiaanssen

Dames Dubbel 17 + | LUNO 2

  • Frederike Contant
  • Ans Funcke
  • Marian Alblas
  • Jolande van Ewijk
  • Irma Veldhuyzen van Zanten

Vrijdagavond

Vrijdagavond Dames dubbel 35+ | LUNO 1

  • simone huberts
  • marjolein reitsma – vd kraats
  • claudette Blankestijn
  • caroline van bever
  • miranda talsma
  • heleen talsma
  • saskia euwe

Vrijdagavond Dames dubbel 35+ | LUNO 2

  • Jose Assink
  • Elly verhoeks
  • Bea Klein
  • jolande van ewijk
  • Ans Funcke
  • Ingeborg Koops

Vrijdagavond Dames dubbel 35+ | LUNO 3

  • Annemiek van Oort
  • Flora van Oort
  • Astrid Langendoen
  • Lesley van Montfoort
  • Rieneke Valkhof
  • Linda Schlamilch
  • Tanja Woltman

Vrijdagavond Gemengd dubbel 17+ | LUNO 1

  • Joyce van Gorselen
  • Joanna van den Berg
  • Marielle van der Wel
  • Jarik Hendriks
  • René van den Berg
  • Twan van Mourik

Vrijdagavond Gemengd Dubbel 17+ | LUNO 2

  • Herman Dunselman
  • Mandy Kampman
  • Huib van Andel
  • Rina van Andel
  • Hans van Vliet
  • Lidy van Vliet

Vrijdagavond Gemengd Dubbel 17+ | LUNO 3

  • Oda Timmer
  • Jan Dirk Timmer
  • Karen de Vries
  • Wim Schuilenburg
  • Elise van Eck
  • Jan Groenhof

Vrijdagavond Gemengd Dubbel 17+ | LUNO 4

  • Tanja Ariss
  • LUNO 4 Willem Arisse
  • Jan Onink
  • Jan Koetsveld
  • Wieteke van Geffen
  • Anja van Elst

Vrijdagavond Gemengd dubbel 17+ | LUNO 5

  • Simone van ‘t Hoog
  • Marcel Zanting
  • Mathijs Gerritsen
  • Milou Porskamp
  • Sjoerd Willemsen
  • Sanne van Neerbos

Reserve spelers:

  • Eline Kievit
  • Mark Mudde

Vrijdagavond Gemengd dubbel 17+ | LUNO 6

  • Hilda Buis
  • Joke Arisse
  • Jessica Mansier
  • Jeffrey van Dalem
  • Gerrit Hendriks
  • Mark van der Vecht

Vrijdagavond Gemengd Dubbel 17+ | LUNO 7

  • Gemma van Barneveld
  • Nikita Pouw
  • Robert Pouw
  • Henk Verwoert
  • Irma Aalbertsen
  • Gerco Clements

Vrijdagavond Heren dubbel 17+ | LUNO 1

  • Michael van Geffen
  • LUNO 1 Marcel Kuijper
  • Lucian Gerritsen
  • Nanno Blankestijn
  • Arthur Schaap
  • Ralph van Dam
  • Simon Opic
  • Victor Koopman

Vrijdagavond Heren dubbel 35+ | LUNO 1

  • Marcel Gooyer
  • LUNO 1 Raymondo van de kraats
  • Berry Buis
  • Edwin van Geene
  • Peter Baars
  • Rene Henskens

Zaterdag

Zaterdag Dames dubbel 17+ | LUNO 1

  • Lies van rooijen
  • Gea onink
  • Gisella koops
  • Janine van schaijk
  • Anouk van rooijen

Zaterdag gemengd 17+ | LUNO 1

  • Mathia Koolhout
  • Laura van Beek
  • Henk van Ewijk
  • Gerrit van Ewijk

Zaterdag gemengd dubbel 17+ | LUNO 1

  • Jan Jans
  • Carla Jans
  • Hannie van Verseveld
  • Leonie van Montfoort
  • Krijn de Kock
  • Ad van Soest
  • Frans Pothuizen

Zaterdag Heren dubbel 17+ | LUNO 1

  • Adrie van rooijen
  • Paul kamps
  • Ron van mourik
  • Twan van mourik
  • Nick groenhof
  • Roderick de krieger

Zaterdag Heren dubbel 17+ | LUNO 2

  • Johan van Lienden
  • Joost Zoetekouw
  • Jack Laisina
  • Kevin Onink
  • Andre Heun
  • Guido van Dijk
  • Richard van Leusden
  • Martin Verwoert
  • Harold van Dee
  • Hans Hak

Zondag

Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag | LUNO 1

  • Nick Hollinga
  • Thijmen van Koetsveld
  • Lin Diepeveen
  • Iris van Koetsveld
  • Lara Onink
  • Romee van Rijswijk

Zondag Gemengd Dubbel

  • Jan Groenhof
  • Meryam Groenhof
  • William Koops
  • Bernadet Koops
  • Ad van Toorn
  • Joelle de Liefde
  • Groen Zondag Nicole Koops

Heren 17+ (4HD) | LUNO 1

  • Coen Koopman
  • Lucian Gerritsen
  • Michael van Geffen
  • Marcel Gooyer
  • Nanno Blankestijn
  • Victor Koopman
  • Marcel Kuiper (reserve)
  • Ralph van Dam (reserve)
  • Arthur Schaap (reserve-reserve)

Groen

  • Julia van Dee
  • Lotte van Verseveld
  • Linde van Beekhoff
  • Jim Schlahmilch
  • Colin van Ginkel
  • Elodie Schaap