Aangezien we op vrijdagavond met zes teams thuis een maximale baanbelasting hebben, ziet de baanplanning er wat anders uit dan je gewend bent.

Ieder team heeft de hele avond een vaste baan (in onderling overleg mag je natuurlijk ruilen). Daarnaast zijn er elke speelronde twee wisselbanen beschikbaar. In de eerste ronde hebben de teams die op baan 1 en 2 spelen de wisselbanen. In de tweede en derde speelronde verdelen de overige vier teams de wisselbanen; die staan dus niet vast! Overleg met elkaar wie welke wisselbaan gaat gebruiken.

  • Start op tijd! Om 19.00 uur moeten alle banen bezet zijn.
  • Een wisselbaan mag nooit leeg liggen! Voor een ‘eigen’ baan geldt dat je best even koffie kan drinken maar een wisselbaan moet direct in gebruik worden genomen.
  • Plan de wedstrijden goed in zodat je niet blokkeert als je wisselbaan beschikbaar is.

Disclaimer: De baanplanning zoals gepubliceerd op de website is onder voorbehoud van aanpassingen; er kunnen geen rechten aan ontleend worden.

De aanvoerder van het bezoekende team is verplicht om, vóór het verlaten van het park, de digitaal ingevoerde uitslagen op juistheid te controleren. 

vrijdag 12 april

vrijdag 19 april

vrijdag 26 april

vrijdag 10 mei

vrijdag 17 mei

vrijdag 24 mei

vrijdag 31 mei

vrijdag 12 april

Gemengd Dubbel 17+ – Meryam Groenhof tegen BOLETE 1 | 19.00 uur baan 1. Eerste ronde wisselbaan 7.

Gemengd Dubbel 17+ – Nikita Pouw tegen GROENENDAAL 2 | 19.00 uur baan 2. Eerste ronde wisselbaan 8.

Gemengd Dubbel 17+ – Tanja Arisse tegen GROENENDAAL 1 | 19.00 uur baan 3. Wisselbaan indien beschikbaar.

Heren Dubbel 17+ – Michael van Geffen tegen AMERONGEN 1 | 19.00 uur baan 4. Wisselbaan indien beschikbaar.

Dames Dubbel 35+ – Kitty Kroone tegen LUNO 2 | 19.00 uur baan 5. Wisselbaan indien beschikbaar.

Gemengd Dubbel 17+ – Joyce van Gorselen tegen LUNO 1 | 19.00 uur baan 6. Wisselbaan indien beschikbaar.

vrijdag 19 april

Heren Dubbel 35+ Marcel Gooyer tegen DE KAMP 1 | 19.00 uur baan 1. Eerste ronde wisselbaan 7.

Dames Dubbel 35+ – José Assink tegen LIENDEN 2 | 19.00 uur baan 2. Eerste ronde wisselbaan 8.

Dames Dubbel 35+ – Annemiek van Oort tegen DE BONGERD-BEUSICHEM 1 | 19.00 uur baan 3. Wisselbaan indien beschikbaar.

Gemengd Dubbel 17+ – Mariëlle Van der Wel tegen BAKKERSHAAG 1 | 19.00 uur baan 4. Wisselbaan indien beschikbaar.

Dames Dubbel 17+ – Fjona Aalbertsen-de Jong tegen EDESE TC 1 | 19.00 uur baan 5. Wisselbaan indien beschikbaar.

Gemengd Dubbel 35+ – Jan Jans tegen UITWIJK 4 | 19.00 uur baan 6. Wisselbaan indien beschikbaar.

vrijdag 26 april

Gemengd Dubbel 17+ – Tanja Arisse tegen TEN MEDEL 2 | 19.00 uur baan 1. Eerste ronde wisselbaan 7.

Heren Dubbel 17+ – Michael van Geffen tegen TESKWIK 1 | 19.00 uur baan 2. Eerste ronde wisselbaan 8.

Gemengd Dubbel 17+ – Meryam Groenhof  tegen VALBURG 1 | 19.00 uur baan 3. Wisselbaan indien beschikbaar.

Gemengd Dubbel 17+ – Joyce van Gorselen tegen WAMEL 1 | 19.00 uur baan 4. Wisselbaan indien beschikbaar.

Dames Dubbel 35+ – Kitty Kroone tegen DE RIDDERWEIDE 1 | 19.00 uur baan 5. Wisselbaan indien beschikbaar.

Gemengd Dubbel 17+ – Nikita Pouw tegen EDESE TC 4 | 19.00 uur baan 6. Wisselbaan indien beschikbaar.

vrijdag 10 mei

Gemengd Dubbel 35+ – Jan Jans tegen DE BONGERD-BEUSICHEM 3 | 19.00 uur baan 1. Eerste ronde wisselbaan 7.

Dames Dubbel 17+ – Fjona Aalbertsen-de Jong tegen AMERONGEN 1 | 19.00 uur baan 2. Eerste ronde wisselbaan 8.

Gemengd Dubbel 17+ – Mariëlle Van der Wel tegen KELTENWOUD 1 | 19.00 uur baan 3. Wisselbaan indien beschikbaar.

Dames Dubbel 35+ – Annemiek van Oort tegen RHELICO 4 | 19.00 uur baan 4. Wisselbaan indien beschikbaar.

Dames Dubbel 35+ – José Assink tegen OPHEMERT 1 | 19.00 uur baan 5. Wisselbaan indien beschikbaar.

Heren Dubbel 35+ – Marcel Gooyer tegen DE BONGERD-BEUSICHEM 2 | 19.00 uur baan 6. Wisselbaan indien beschikbaar.

vrijdag 17 mei

Gemengd Dubbel 17+ – Mariëlle Van der Wel tegen EDESE TC 1 | 19.00 uur baan 1. Eerste ronde wisselbaan 7.

Heren Dubbel 35+ – Marcel Gooyer tegen TEN MEDEL 1 | 19.00 uur baan 2. Eerste ronde wisselbaan 8.

Gemengd Dubbel 17+ – Tanja Arisse tegen VEENENDAAL 1 | 19.00 uur baan 3. Wisselbaan indien beschikbaar.

Gemengd Dubbel 17+ – Joyce van Gorselen tegen BAKKERSHAAG 1 | 19.00 uur baan 4. Wisselbaan indien beschikbaar.

Gemengd Dubbel 17+ – Nikita Pouw tegen DICKE RIJST 3 | 19.00 uur baan 5. Wisselbaan indien beschikbaar.

Gemengd Dubbel 35+ – Jan Jans tegen LIENDEN 2 | 19.00 uur baan 6. Wisselbaan indien beschikbaar.

vrijdag 24 mei

Dames Dubbel 35+ – Annemiek van Oort tegen DE RIDDERWEIDE 1 | 19.00 uur baan 1. Eerste ronde wisselbaan 7.

Gemengd Dubbel 17+ – Meryam Groenhof tegen TEN MEDEL 1 | 19.00 uur baan 2. Eerste ronde wisselbaan 8.

Dames Dubbel 17+ – Fjona Aalbertsen-de Jong tegen KELTENWOUD 2 | 19.00 uur baan 3. Wisselbaan indien beschikbaar.

Dames Dubbel 35+ – Kitty Kroone tegen DREUMEL ’75 1 | 19.00 uur baan 4. Wisselbaan indien beschikbaar.

Dames Dubbel 35+ – José Assink tegen DE DOELEN 1 | 19.00 uur baan 5. Wisselbaan indien beschikbaar.

Heren Dubbel 17+ – Michael van Geffen tegen DUNO 1 | 19.00 uur baan 6. Wisselbaan indien beschikbaar.

vrijdag 31 mei

Dames Dubbel 35+ – Kitty Kroone tegen RHELICO 4 | 19.00 uur baan 1. Eerste ronde wisselbaan 7.

Gemengd Dubbel 17+ – Joyce van Gorselen tegen KELTENWOUD 1 | 19.00 uur baan 2. Eerste ronde wisselbaan 8.

Gemengd Dubbel 17+ – Nikita Pouw tegen SOESTERKWARTIER 3 | 19.00 uur baan 3. Wisselbaan indien beschikbaar.

Gemengd Dubbel 17+ – Tanja Arisse tegen KELLENDONCK 1 | 19.00 uur baan 4. Wisselbaan indien beschikbaar.

Gemengd Dubbel 17+ – Meryam Groenhof tegen DE KLEIMEPPERS 1 | 19.00 uur baan 5. Wisselbaan indien beschikbaar.

Heren Dubbel 35+ – Marcel Gooyer tegen TIEL 1 | 19.00 uur baan 6. Wisselbaan indien beschikbaar.