Bestuur

Voorzitter:
Lucian Gerritsen
voorzitter@lunotm.nl
Secretaris + Communicatie:
Nanno Blankestijn
secretariaat@lunotm.nl
Penningmeester:
Tanja Arisse
penningmeester@lunotm.nl
Wedstrijdzaken + Kantinezaken:
Leonie van Montfoort
wedstrijdzaken@lunotm.nl
Jeugdzaken:
Fjona Aalbertsen-de Jong
jeugd@lunotm.nl

Commissies

Ledenadministratie:
Annemiek van Oort
Nick Groenhof
ledenadministratie@lunotm.nl
VCL:
Victor Koopman
Tanja Arisse
wedstrijdzaken@lunotm.nl
Sponsorcommissie:
Jacfer Laisina
Johan van Lienden
Irma Aalbertsen
Jarik Hendriks
Lucian Gerritsen
Baanonderhoud:
Huib van Andel
Henk Verwoert
Park- en groenbeheer:
Lucian Gerritsen
Technisch gebouw beheer:
Remco Hollinga
Berry Buis
Kantinecommissie:
kantine@lunotm.nl
Klik hier voor het overzicht
Sleuteladressen:
Klik hier voor het overzicht
Introductiecommissie:
Wieteke van Geffen
Open Toernooicommissie (dubbel toernooi):
Laura van Beek
Elise van Eck
Mathijs Gerritsen
Meryam Groenhof
Gisella Koops
Johan Nieukerk
Oda Timmer
Marcel Zanting
Open Toernooicommissie (enkel toernooi):
Johan van Lienden
Annemiek van Oort
Gea Onink
Groot Buren
Rene Henskens
Huib van Andel
Senioren Clubkampioenschappen:
Raimondo van de Kraats
Mathia Koolhout
Mariëlle van der Wel
Joanne van den Berg
Gerrit van Ewijk
Marcel Gooyer
Jeugd en jeugd clubkampioenschappen:
Fjona Aalbertsen-de Jong
Tanja Arisse
Karin Hollinga
Johanneke Huijnen
Flora van Dee
Wintermix:
Lies van Rooijen
Adrie van Rooijen
Toss coördinator:
Nicole Koops
Communicatie:
Rieneke Valkhof
Han Overkamp
Richard van Leusden
Ron van Mourik
communicatie@lunotm.nl
Sfeer/hapjes:
Hilda Buis
Trainer:
Joep Hofman