Op zaterdag spelen er altijd drie teams thuis.

Onderstaand de indeling per datum. Er zijn twee banen vrijgepland; als er geen recreanten zijn toch minimaal een baan leeg houden!

Zaterdag 6 april

 

 

Thuis

Gasten

Captain

Aanwezig

Aanvang

Heren Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 20

LUNO 1

SCHALKWIJK 1

Huib van Andel

12.30 13.00
Heren 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 33 LUNO 1 VORMER 3 Richard van Leusden 12.30 13.00
Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 45 LUNO 3 RHELICO 3
Harold van Dee 12.30 13.00
Baan 1 2 3 4 5 6 7 8
13.00                
14.15                
15.30                

 

Zaterdag 13 april

 

 

Thuis

Gasten

Captain

Aanwezig

Aanvang

Dames 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 17

LUNO 1

DREUMEL ’75 1

Lies van Rooijen

12.30 13.00
Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 19 LUNO 1 EWIJK 1 Simone van ’t Hoog 12.30 13.00
Heren 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 60 LUNO 2 RIJNHUYSE 2
Adrie van Rooijen 12.30 13.00
Baan 1 2 3 4 5 6 7 8
13.00                
14.15                
15.30                

 

Zaterdag 20 april

 

 

Thuis

Gasten

Captain

Aanwezig

Aanvang

Heren Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 20

LUNO 1

ALTA 1

Huib van Andel

12.30 13.00
Heren 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 33 LUNO 1 DREUMEL ’75 1 Richard van Leusden 12.30 13.00
Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 45 LUNO 3 OUDEGEIN 5
Harold van Dee 12.30 13.00
Baan 1 2 3 4 5 6 7 8
13.00                
14.15                
15.30                

 

Zaterdag 11 mei

 

 

Thuis

Gasten

Captain

Aanwezig

Aanvang

Dames 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 17

LUNO 1

NIJMEGEN-QUICK 3

Lies van Rooijen

12.30 13.00
Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 19 LUNO 1 NVLTB 3 Simone van ’t Hoog 12.30 13.00
Heren 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 60 LUNO 2 OUDEGEIN 1
Adrie van Rooijen 12.30 13.00
Baan 1 2 3 4 5 6 7 8
13.00                
14.15                
15.30                

 

Zaterdag 18 mei

 

 

Thuis

Gasten

Captain

Aanwezig

Aanvang

Dames 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 17

LUNO 1

KELLENDONCK 1

Lies van Rooijen 12.30 13.00
Heren Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 20 LUNO 1 LARSHEIM 1 Huib van Andel 12.30 13.00
Heren 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 33 LUNO 1 DE HELSTER 3

Richard van Leusden 12.30 13.00
Baan 1 2 3 4 5 6 7 8
13.00                
14.15                
15.30                

 

Zaterdag 25 mei

 

 

Thuis

Gasten

Captain

Aanwezig

Aanvang

Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 19

LUNO 1

RHENEN 1

Simone van ’t Hoog 12.30 13.00
Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 45 LUNO 3 VIANEN 6 Harold van Dee 12.30 13.00
Heren 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 60 LUNO 2 DE DOORDRAAIERS 2

Adrie van Rooijen 12.30 13.00
Baan 1 2 3 4 5 6 7 8
13.00                
14.15                
15.30                

 

Zaterdag 1 juni

 

 

Thuis

Gasten

Captain

Aanwezig

Aanvang

Dames 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 17

LUNO 1

DE HELSTER 2

Lies van Rooijen 12.30 13.00
Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 19 LUNO 1 HERVELD 1 Simone van ’t Hoog 12.30 13.00
Heren 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 33 LUNO 1 AVANTI ’55 1
Richard van Leusden 12.30 13.00
Baan 1 2 3 4 5 6 7 8
13.00                
14.15                
15.30                

 

Zaterdag 6 april

Aanvang 13.00 uur

Heren Dubbel 17+ Zaterdag – Huib van Andel
Tegen: SCHALKWIJK 1
Baan: 1 en 2

Heren 17+ Zaterdag – Richard van Leusden
Tegen: VORMER 3
Baan: 3 en 4

Heren 17+ Zaterdag – Harold van Dee
Tegen: RHELICO 3
Baan 5 en 6

Zaterdag 13 april

Aanvang 13.00 uur

Dames 17+ Zaterdag – Lies van Rooijen
Tegen: DREUMEL ’75 1
Baan: 1 en 2

Heren 17+ Zaterdag – Adrie van Rooijen
Tegen: RIJNHUYSE 2
Baan: 3 en 4

Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – Simone van ’t Hoog
Tegen: EWIJK 1
Baan 5 en 6

Zaterdag 20 april

Aanvang 13.00 uur

Heren 17+ Zaterdag – Richard van Leusden 
Tegen: DREUMEL ’75 1
Baan: 1 en 2

Heren 17+ Zaterdag – Harold van Dee 
Tegen: OUDEGEIN 5
Baan: 3 en 4

Heren Dubbel 17+ Zaterdag – Huib van Andel 
Tegen: ALTA 1
Baan 5 en 6

Zaterdag 11 mei

Aanvang 13.00 uur

Heren 17+ Zaterdag – Adrie van Rooijen
Tegen: OUDEGEIN 1
Baan: 1 en 2

Dames 17+ Zaterdag – Lies van Rooijen
Tegen: NIJMEGEN-QUICK 3
Baan: 3 en 4

Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – Simone van ’t Hoog
Tegen: NVLTB 3
Baan: 5 en 6

Zaterdag 18 mei

Aanvang 13.00 uur

Dames 17+ Zaterdag – Lies van Rooijen
Tegen: KELLENDONCK 1
Baan: 1 en 2

Heren 17+ Zaterdag – Richard van Leusden
Tegen: DE HELSTER 3
Baan: 3 en 4

Heren Dubbel 17+ Zaterdag – Huib van Andel
Tegen: LARSHEIM 1
Baan: 5 en 6

Zaterdag 25 mei

Aanvang 13.00 uur

Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – Simone van ’t Hoog
Tegen: RHENEN 1
Baan: 1 en 2

Heren 17+ Zaterdag – Harold van Dee
Tegen: VIANEN 6
Baan: 3 en 4

Heren 17+ Zaterdag – Adrie van Rooijen
Tegen: DE DOORDRAAIERS 2
Baan: 5 en 6

Zaterdag 1 juni

Aanvang 13.00 uur

Dames 17+ Zaterdag – Lies van Rooijen
Tegen: DE HELSTER 2
Baan: 1 en 2

Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – Simone van ’t Hoog
Tegen: HERVELD 1
Baan: 3 en 4

Heren 17+ Zaterdag – Richard van Leusden
Tegen: AVANTI ’55 1
Baan: 5 en 6