Op zaterdag spelen er meestal drie teams thuis, soms maar twee.

Onderstaand de indeling per datum. Er zijn twee banen vrijgepland; als er geen recreanten zijn toch minimaal een baan leeg houden!

Zondag 7 april

 

 

Thuis

Gasten

Captain

Aanwezig

Aanvang

Groen Zondag – Groen 2 – Afdeling 80

LUNO 1

DREUMEL ’75 1

Julia van Dee

9.30

10.00

Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 25

LUNO 1

TIEL 1

Thijmen van Koetsveld

10.30

11.00

Heren Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 5 LUNO 1 OUDEGEIN 1
Coen Koopman 10.30 11.00
Baan 1 2 3 4 5 6 7 8
10.00 enkel enkel enkel  enkel         
11.00  dubbel  dubbel  dubbel dubbel         
12.15  enkel  enkel  enkel  enkel        

 

Zondag 14 april

 

 

Thuis

Gasten

Captain

Aanwezig

Aanvang

Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 13

LUNO 1

GELDERMALSEN 1

Meryam Groenhof

10.30

11.00

Dames Dubbel Zondag – 1e klasse – Afdeling 3

LUNO 1

OOSTERPLAS 1

Simone Huberts

10.30

11.00

Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 9 LUNO 1 SOEST-ZUID 1
Romee van Rijswijk 10.30 11.00
Baan 1 2 3 4 5 6 7 8
10.00         dubbel  dubbel     
11.00         enkel  enkel     
12.15         enkel  enkel     

 

Zondag 22 april

 

 

Thuis

Gasten

Captain

Aanwezig

Aanvang

Groen Zondag – Groen 2 – Afdeling 80

LUNO 1

GELDERMALSEN 2

Julia van Dee

9.30

10.00

Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 25

LUNO 1

DE BELT 1

Thijmen van Koetsveld

10.30

11.00

Dames Dubbel Zondag – 1e klasse – Afdeling 3 LUNO 1 DE BROEKHOEK 1
Simone Huberts 10.30 11.00
Baan 1 2 3 4 5 6 7 8
10.00 enkel enkel enkel  enkel         
11.00      dubbel dubbel   dubbel  dubbel    
12.15      enkel  enkel  enkel  enkel    

 

Zondag 12 mei

 

 

Thuis

Gasten Captain Aanwezig Aanvang
Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 13 LUNO 1 GELDERMALSEN 1 Meryam Groenhof 10.30 11.00
Dames Dubbel Zondag – 1e klasse – Afdeling 3 LUNO 1 OOSTERPLAS 1 Simone Huberts 10.30 11.00
Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 9 LUNO 1 SOEST-ZUID 1
Romee van Rijswijk 10.30 11.00
Baan 1 2 3 4 5 6 7 8
10.00 dubbel  dubbel             
11.00 enkel  enkel             
12.15 enkel  enkel             

 

Zondag 19 mei

 

 

Thuis Gasten Captain Aanwezig Aanvang
Oranje       8.45 9.00
Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 25 LUNO 1 HUROS 1 Thijmen van Koetsveld 10.30 11.00
Heren Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 5 LUNO 1 DUBBELDAM 1
Coen Koopman 10.30 11.00
Baan 1 2 3 4 5 6 7 8
9.00                
10.00         dubbel dubbel    
11.00      enkel  enkel        
12.15      enkel enkel         

 

Zondag 26 mei

 

 

Thuis

Gasten

Captain

Aanwezig

Aanvang

Groen Zondag – Groen 2 – Afdeling 80

LUNO 1

DREUMEL ’75 1

Julia van Dee

9.30

10.00

Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 9

LUNO 1

GENDT 1

Romee van Rijswijk

10.30

11.00

Heren Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 5 LUNO 1 OUDEGEIN 1
Coen Koopman 10.30 11.00
Baan 1 2 3 4 5 6 7 8
10.00 enkel enkel enkel  enkel         
11.00  dubbel  dubbel  dubbel dubbel         
12.15  enkel  enkel  enkel  enkel        

 

Zondag 2 juni

 

 

Thuis

Gasten

Captain

Aanwezig

Aanvang

Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 13

LUNO 1

BASTION BASELAAR 1

Meryam Groenhof

10.30

11.00

Heren Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 5

LUNO 1

TAUTENBURG 1

Coen Koopman

10.30

11.00

Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 9 LUNO 1 DUNO 1
Romee van Rijswijk 10.30 11.00
Baan 1 2 3 4 5 6 7 8
10.00         dubbel  dubbel     
11.00         enkel  enkel     
12.15         enkel  enkel     

 

Zondag 7 april

Aanvang: 10.00 uur

Groen Zondag – Julia van Dee
Tegen: DREUMEL ’75 1
Baan: 1 t/m 4; 2e ronde: 3 en4

Aanvang: 11.00 uur

Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag – Thijmen van Koetsveld
Tegen: TIEL 1
Baan 1 en 2; 2e ronde: 1 t/m 4

Heren Dubbel Zondag – Coen Koopman
Tegen: OUDEGEIN 1
Baan: 5 en 6

Zondag 14 april

Aanvang: 11.00 uur

Gemengd Dubbel Zondag – Meryam Groenhof
Tegen: GELDERMALSEN 1
Baan: 1 en 2

Dames Dubbel Zondag – Simone Huberts
Tegen: OOSTERPLAS 1
Baan: 3 en 4

Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag – Romee van Rijswijk
Tegen: SOEST-ZUID 1
Baan: 5 en 6

Zondag 22 april

Aanvang 10.00 uur

Groen Zondag – Julia van Dee
Tegen: GELDERMALSEN 2
Baan: 1 t/m 4; 2e ronde: 3 en 4

Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag – Thijmen van Koetsveld
Tegen: DE BELT 1
Baan: 5 en 6; 2e ronde: 3 t/m 6

Dames Dubbel Zondag – Simone Huberts
Tegen: DE BROEKHOEK 1
Baan: 1 en 2

Zondag 12 mei

Aanvang: 11.00 uur

Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag – Romee van Rijswijk
Tegen: SHOT 1
Baan: 1 en 2

Dames Dubbel Zondag – Simone Huberts
Tegen: ELDEN 1
Baan: 3 en 4

Gemengd Dubbel Zondag – Meryam Groenhof
Tegen: DUIVEN 1
Baan: 5 en 6

Zondag 19 mei

Aanvang: 9.00 uur

Oranje
Baan: 1 t/m 4; 2e ronde 3 en4

Aanvang: 11.00 uur

Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag – Thijmen van Koetsveld
Tegen: HUROS 1
Baan: 5 en6; 2e ronde: 3 en 4

Heren Dubbel Zondag – Coen Koopman
Tegen: DUBBELDAM 1
Baan: 1 en 2

Zondag 26 mei

Aanvang: 10.00 uur

Groen Zondag – Groen 2 – Julia van Dee
Tegen: LEWABO 2
Baan: 1 t/m 4; 2e ronde: 3 en 4

Aanvang: 11.00 uur

Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag – Romee van Rijswijk
Tegen: GENDT 1
Baan: 1 en 2; 2e ronde 1 t/m 4

Zondag 2 juni

Aanvang 11.00 uur

Gemengd Dubbel Zondag – Meryam Groenhof
Tegen: BASTION BASELAAR 1
Baan: 1 en 2

Heren Dubbel Zondag – Coen Koopman
Tegen: TAUTENBURG 1
Baan: 3 en 4

Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag – Romee van Rijswijk
Tegen: DUNO 1
Baan: 5 en 6