Aangezien we op vrijdagavond met zes teams thuis een maximale baanbelasting hebben, graag aandacht voor de baanplanning.

Ieder team heeft de hele avond een vaste baan (in onderling overleg mag je natuurlijk ruilen). Daarnaast zijn er elke speelronde twee wisselbanen beschikbaar. In de eerste ronde hebben de teams die op baan 1 en 2 spelen de wisselbanen. In de tweede en derde speelronde verdelen de overige vier teams de wisselbanen; die staan dus niet vast! Overleg met elkaar wie welke wisselbaan gaat gebruiken.

  • Start op tijd! Om 19.00 uur moeten alle banen bezet zijn.
  • Een wisselbaan mag nooit leeg liggen! Voor een ‘eigen’ baan geldt dat je best even koffie kan drinken maar een wisselbaan moet direct in gebruik worden genomen.
  • Plan de wedstrijden goed in zodat je niet blokkeert als je wisselbaan beschikbaar is.

Disclaimer: De baanplanning zoals gepubliceerd op de website is onder voorbehoud van aanpassingen; er kunnen geen rechten aan ontleend worden.

De aanvoerder van het bezoekende team is verplicht om, vóór het verlaten van het park, de digitaal ingevoerde uitslagen op juistheid te controleren. 

vrijdag 13 september

vrijdag 20 september

vrijdag 27 september

vrijdag 4 oktober

vrijdag 11 oktober

vrijdag 18 oktober

vrijdag 25 oktober

vrijdag 13 september
  • Heren dubbel 17+ – Michael van Geffen tegen AMERONGEN 1 | 19.00 uur baan 1. Eerste ronde wisselbaan 7.
  • Gemengd dubbel 17+ – Simone van ’t Hoog tegen NVLTB 2 | 19.00 uur baan 2. Eerste ronde wisselbaan 8.
  • Gemengd dubbel 17+ – Hilda Buis  tegen GELDERMALSEN 2 | 19.00 uur baan 3. Wisselbaan indien beschikbaar.
  • Gemengd dubbel 17+ – Gemma van Barneveld tegen NVLTB 4 | 19.00 uur baan 4. Wisselbaan indien beschikbaar.
  • Dames dubbel 35+ – Simone Huberts tegen RIJNHUYSE 3 | 19.00 uur baan 5. Wisselbaan indien beschikbaar.
  • Gemengd dubbel 17+ – Herman Dunselman tegen MAASDRIEL 1  | 19.00 uur baan 6. Wisselbaan indien beschikbaar.
vrijdag 20 september
  • Gemengd dubbel 17+ – Tanja Arisse tegen DE DOELEN 1 | 19.00 uur baan 1. Eerste ronde wisselbaan 7.
  • Gemengd dubbel 17+ – Oda Timmer tegen WAMEL 2 | 19.00 uur baan 2. Eerste ronde wisselbaan 8.
  • Heren dubbel 35+ – Marcel Gooyer tegen NVLTB 1 | 19.00 uur baan 3. Wisselbaan indien beschikbaar.
  • Dames dubbel 35+ – Annemiek van Oort tegen WAALRACKETS 2 | 19.00 uur baan 4. Wisselbaan indien beschikbaar.
  • Dames dubbel 35+ – Jose Assink tegen NVLTB 4 | 19.00 uur baan 5. Wisselbaan indien beschikbaar.
  • Gemengd dubbel 17+ – Joyce van Gorselen tegen OUDEGEIN 2 | 19.00 uur baan 6. Wisselbaan indien beschikbaar.
vrijdag 27 september
  • Gemengd dubbel 17+ – Herman Dunselman tegen BOLETE 1 | 19.00 uur baan 1. Eerste ronde wisselbaan 7.
  • Gemengd dubbel 17+ – Gemma van Barneveld tegen VEENENDAAL 4 | 19.00 uur baan 2. Eerste ronde wisselbaan 8.
  • Heren dubbel 17+ – Michael van Geffen tegen GELDERMALSEN 2 | 19.00 uur baan 3. Wisselbaan indien beschikbaar.
  • Dames dubbel 35+ – Simone Huberts tegen TIOS 3 | 19.00 uur baan 4. Wisselbaan indien beschikbaar.
  • Gemengd dubbel 17+ – Simone van ’t Hoog tegen VEENENDAAL 3 | 19.00 uur baan 5. Wisselbaan indien beschikbaar.
  • Gemengd dubbel 17+ – Hilda Buis tegen DE DOORDRAAIERS 2 | 19.00 uur baan 6. Wisselbaan indien beschikbaar.
vrijdag 4 oktober
  • Gemengd dubbel 17+ – Joyce van Gorselen tegen LIENDEN 1 | 19.00 uur baan 1. Eerste ronde wisselbaan 7.
  • Dames dubbel 35+ – Jose Assink tegen HERVELD 1 | 19.00 uur baan 2. Eerste ronde wisselbaan 8.
  • Dames dubbel 35+ – Annemiek van Oort tegen DE RIDDERWEIDE 1 | 19.00 uur baan 3. Wisselbaan indien beschikbaar.
  • Heren dubbel 35+ – Marcel Gooyer tegen ELDEN 2 | 19.00 uur baan 4. Wisselbaan indien beschikbaar.
  • Gemengd dubbel 17+ – Oda Timmer tegen TEN MEDEL 3 | 19.00 uur baan 5. Wisselbaan indien beschikbaar.
  • Gemengd dubbel 17+ – Tanja Arisse tegen DE BONGERD-BEUSICHEM 1 | 19.00 uur baan 6. Wisselbaan indien beschikbaar.
vrijdag 11 oktober
  • Gemengd dubbel 17+ – Hilda Buis tegen RIJNHUYSE 1 | 19.00 uur baan 1. Eerste ronde wisselbaan 7.
  • Dames dubbel 35+ – Simone Huberts tegen ATALANTA 2 | 19.00 uur baan 2. Eerste ronde wisselbaan 8.
  • Gemengd dubbel 17+ – Gemma van Barneveld tegen DE BREE 5 | 19.00 uur baan 3. Wisselbaan indien beschikbaar.
  • Dames dubbel 35+ – Jose Assink tegen DE HELSTER 4 | 19.00 uur baan 4. Wisselbaan indien beschikbaar.
  • Gemengd dubbel 17+ – Joyce van Gorselen tegen UITWIJK 1 | 19.00 uur baan 5. Wisselbaan indien beschikbaar.
  • Gemengd dubbel 17+ – Herman Dunselman tegen TEN MEDEL 2 | 19.00 uur baan 6. Wisselbaan indien beschikbaar.
vrijdag 18 oktober
  • Dames dubbel 35+ – Annemiek van Oort tegen DE BONGERD-BEUSICHEM 1 | 19.00 uur baan 1. Eerste ronde wisselbaan 7.
  • Heren dubbel 35+ – Marcel Gooyer tegen LENT 1 | 19.00 uur baan 2. Eerste ronde wisselbaan 8.
  • Gemengd dubbel 17+ – Tanja Arisse tegen LEERDAM 3 | 19.00 uur baan 3. Wisselbaan indien beschikbaar.
  • Gemengd dubbel 17+ – Oda Timmer tegen EWIJK 3 | 19.00 uur baan 4. Wisselbaan indien beschikbaar.
  • Gemengd dubbel 17+ – Simone van ’t Hoog tegen LARSHEIM 1 | 19.00 uur baan 5. Wisselbaan indien beschikbaar.
  • Heren dubbel 17+ – Michael van Geffen tegen LEERBROEK 1 | 19.00 uur baan 6. Wisselbaan indien beschikbaar.
vrijdag 25 oktober
  • Gemengd dubbel 17+ – Herman Dunselman tegen AMMERZODEN 1 | 19.00 uur baan 1. Eerste ronde wisselbaan 6.
  • Gemengd dubbel 17+ – Hilda Buis tegen KELLENDONCK 2 | 19.00 uur baan 2. Eerste ronde wisselbaan 7.
  • Dames dubbel 35+ – Simone Huberts tegen RHELICO 2 | 19.00 uur baan 3. Eerste ronde wisselbaan 8.
  • Gemengd dubbel 17+ – Simone van ’t Hoog tegen UITWIJK 2 | 19.00 uur baan 4. Wisselbaan indien beschikbaar.
  • Gemengd dubbel 17+ – Gemma van Barneveld tegen LUNTEREN 2 | 19.00 uur baan 5. Wisselbaan indien beschikbaar.