Onderstaand worden per speeldag de teams weergegeven. Log in op mijnknltb.toernooi.nl om de details te bekijken wanneer en waar je speelt.

2022: een reguliere Najaarscompetitie

De afgelopen twee jaar is als gevolg van het coronavirus de Voorjaarscompetitie in het najaar gespeeld. Dit jaar wordt er weer een normale Najaarscompetitie gespeeld. Dat betekent dat er niet om promotie/degradatie wordt gespeeld en de competitie wordt ingedeeld op basis van teamgemiddelde en niet op basis van teamrechten.

Van 7 naar 5 speeldagen

Met ingang van 2022 wordt het aantal speeldagen van de Najaarscompetitie aangepast van 7 naar 5 speeldagen. Deze beslissing hebben we niet zomaar genomen en heeft een aantal verschillende redenen. In dit artikel lichten we de redenen verder toe.

Vrijdagavondcompetitie NIET om de week

In het najaar wordt de vrijdagavondcompetitie in tegenstelling tot de Voorjaarscompetitie NIET om de week gespeeld. Dit is vanwege de beperkte periode waarin in het najaar wordt gespeeld.

Ingeschreven teams

Donderdag

Dames Dubbel Donderdag Ochtend (4DD) | 2e klasse (gem. 14,67) – LUNO 1

  • Netty van Os
  • Riet Zeegers
  • Rina van Andel
  • Leonie van Montfoort
  • Lidy van Vliet
  • Corrie Bastiaanssen

Dames Dubbel Donderdag Ochtend (4DD) | 2e klasse (gem. 14,67) – LUNO 2

  • Frederike Contant
  • Marjan Alblas
  • Ans Funcke
  • Jolanda van Ewijk
  • Irma Velthuizen- van Zanten

Vrijdagavond

Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond (4HD) | 3e klasse (gem. 14,30) – LUNO 1

  • Michael van Geffen
  • Marcel Kuijper
  • Lucian Gerritsen
  • Nanno Blankenstijn
  • Arthur Schaap
  • Ralph van Dam
  • Simon Opic

Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond (4HD) | 4e klasse (gem. 15,49) – LUNO 2 (Verzoek: 3e klasse (gem. 14,30))

  • Berry Buis
  • Marcel Gooyer
  • Raimondo vd Kraats
  • Peter Baars
  • Edwin van Geene
  • Rene Henskens

Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond (4DD) | 3e klasse (gem. 15,19) – LUNO 1

  • Simone Huberts
  • Nadege van Geene
  • Claudette van ’t Oever
  • Caroline van Bever
  • Marjolein Reitsma
  • Miranda Wind

Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond (4DD) | 3e klasse (gem. 15,19) – LUNO 2

  • Jose Assink
  • Elly van Rijswijk
  • Francis van Diedenhoven
  • Ans Funcke
  • Bea Klein
  • Jolanda van Ewijk

Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond (DD-HD-2GD) | 3e klasse (gem. 15,34) – LUNO 1 (Verzoek: 2e klasse (gem. 14,18))

  • Marielle van der Wel
  • Joanna van den Berg
  • Marjolein van Ewijk
  • William Koops
  • Nick Groenhof
  • Rene van den Berg

Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond (DD-HD-2GD) | 3e klasse (gem. 15,34) – LUNO 2

  • Kimberley Haverkort
  • Jennifer Willemsen
  • Gerrit van Ewijk
  • Anna van Ewijk
  • Pim Klaui
  • Robert van Hest

Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond (DD-HD-2GD) | 3e klasse (gem. 15,34) – LUNO 3

  • Tanja Arisse
  • Jan Onink
  • Jan van Koetsveld
  • Wieteke van Geffen
  • Anja van Els
  • Willem Arisse

Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond (DD-HD-2GD) | 4e klasse (gem. 16,38) – LUNO 4

  • Gemma van Barneveld
  • Gerco Clements
  • Lidianne van Dee
  • Irma Aalbertsen
  • Robert Pouw
  • Nikita Pouw
  • Leendert Kampman

Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond (DD-HD-2GD) | 4e klasse (gem. 16,38) – LUNO 5

  • Hilda Buis
  • Jeffrey van Dalem
  • Gerrit Hendriks
  • Joke Arisse
  • Jessica Mansier
  • Henk Verwoert
  • Lara Onink

Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond (DD-HD-2GD) | 4e klasse (gem. 16,38) – LUNO 6 (Verzoek: 2e klasse (gem. 14,18))

  • Elsa van den Berg
  • Raoul Le Lorrain
  • Edgar de Wit
  • Joyce van Gorsselen
  • Jarik Hendriks

Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond (DD-HD-2GD) | 4e klasse (gem. 16,38) – LUNO 7

  • Simone van ’t Hoog
  • Mathijs Gerritsen
  • Hidde Schalkwijk
  • Mathia Koolhout
  • Nicky van Soest
  • Laura van Beek
  • Marcel Zanting
  • Rosanne de Jager

Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond (DD-HD-2GD) | 3e klasse (gem. 14,16) – LUNO 1

  • Herman Dunselman
  • Harry van der Voorn
  • Nicole Koops
  • Sandra van Wijk
  • Mandy Kampman
  • Johan van Wijk

UITGELOOT

Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond 

  • Fjona Aalbertsen
  • Johanneke Huijnen
  • Anniek Augustinus
  • Bernadet Koops
  • Karin Hollinga-Beyer
  • Flora van Oort

UITGELOOT

Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond 

  • Meryam Groenhof
  • Ronald Methorst
  • Elisa Derksen
  • Yvette Groenhof
  • Jonah van Uden
  • Jan Groenhof

Zaterdag

Heren Dubbel 17+ Zaterdag (4HD) | 2e klasse (gem. 13,31) – LUNO 1

  • Adrie van Rooijen
  • René van den Berg
  • Roderick de Krieger
  • Ron van Mourik
  • Twan van Mourik
  • Paul Kamps
  • Nick Groenhof
  • Arjan van Ewijk

Heren Dubbel 17+ Zaterdag (4HD) | 2e klasse (gem. 13,31) – LUNO 2

  • Johan van Lienden
  • Joost Zoetekouw
  • Andre van Heun
  • Johan Nieukerk
  • Kevin Onink
  • Jack Laisina
  • Harold van Dee
  • Martin Verwoert
  • Richard van Leusden

Heren Dubbel 17+ Zaterdag (4HD) | 3e klasse (gem. 14,90) – LUNO 3

  • Henk van Ewijk
  • Gerrit van Ewijk
  • Mark van Elst
  • Sjoerd Bouwman
  • Sjoerd Holzmuller
  • Nick Schreuders

Heren 17+ Zaterdag (4HE-2HD) | 5e klasse (gem. 15,19) – LUNO 1

  • Ronald van Bemmel
  • Kees van Blijderveen
  • Leon Wind
  • Berry Buis
  • William Koops
  • Danny van Alphen
  • Roeland van Zetten

Dames Dubbel 17+ Zaterdag (4DD) | 3e klasse (gem. 14,34) – LUNO 1

  • Lies van Rooijen
  • Janine van Schaik
  • Gea Onink
  • Kim van de Riet
  • Tanja Arisse

Dames Dubbel 17+ Zaterdag (4DD) | 3e klasse (gem. 14,34) – LUNO 2

  • Marielle van der Wel
  • Gisella Koops
  • Joanna van den Berg
  • Marjolein van Ewijk
  • Mathia Koolhout
  • Janieke Laponder
  • Karin Lambert

Dames Dubbel 17+ Zaterdag (4DD) | 4e klasse (gem. 15,81) – LUNO 3

  • Els Hegemans
  • Jolinde Klaui
  • Bianca Hauwert
  • Meryam Groenhof
  • Esther Hulleman

Zondag

Gemengd Dubbel Zondag (DD-HD-2GD) | 3e klasse (gem. 17,28) – LUNO 1

  • Nikki Buis
  • Lara Onink
  • Iris Koetsveld
  • Thijmen van Koetsveld
  • Sem Onink

Gemengd Dubbel Zondag (DD-HD-2GD) | 3e klasse (gem. 17,28) – LUNO 2

  • Meryam Groenhof
  • Jan Groenhof
  • Simone Groenhof
  • Yvette Groenhof
  • Nick Groenhof
  • Ronald Methorst

Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag (4E-2D) | 4e klasse (Beginners) – LUNO 1

  • Emma Aalbertsen
  • Sophie Huijnen
  • Yuri Bolt
  • Cas Kuijper

Groen 10 t/m 12 jaar Zondag (4E-2D) | Groen 2 (Minder gevorderd/beginners) – LUNO 1

  • Kian Bolt
  • Max Huijnen
  • Stan van Dee
  • Jurrian van Verseveld

Junioren Oranje Zondag

  • Jelmer van den Berg
  • Benjamin Achterberg
  • Lou Kabbes
  • Nora Spies
  • Sarah van Blijderveen
  • Roel Verlaan